Právě se nacházíte v - O nás

O nás

 

O nás

Náplní naší práce je nabídnout Vám odborné znalosti našeho personálu, potřebné vybavení a služby spojené především s fotografií. Pro jejich zpracování používáme nejmodernější technologie, včetně velkoformátových plotrů a laminačníních strojů. Snažíme se vyhovět začínajícím amatérům a zároveň uspokojit potřeby nejnáročnějších profesionálů na světové úrovni. Nabídka našich služeb zahrnuje vše spojené s fotografií, od prodeje fotoaparátů po fotografické kurzy vedené zkušenými fotografy. Spolupracujeme s profesionálními fotografy, kterým zajišťujeme veškeré služby včetně servisu a čištění techniky. Dále nabízíme tisk výstavní kvality zn. Ilford s technologií ultrachrom a jeho další zpracování v podobě kašírování, laminování, adjustování a rámování. I Vám nabízíme naše kompletní služby na všech prodejnách.

 

Historie firmy

 

Společnost FotoFast otevřela svoji první prodejnu v roce 2004 v Táboře se zaměřením na fotografické služby, prodej fotoaparátů, příslušenství a fotografických materiálů. Zájem našich klientů vedl ke zdokonalování služeb a k rozšíření sortimentu na veškeré materiály a produkty světových značek. V roce 2009 byla otevřena provozovna v Českých Budějovicích. Na všech našich prodejnách jsou Vám k dispozici nejmodernější technologie v oblasti služeb a odborní prodejci.

 

 


 


Seznam kategorií

FotoFast - Tábor

FotoFast - Tábor
Provozní doba:

Po - Pá - 8:00 - 17:30

So - 8:00 - 12:00


tel.: 777 841 435
e-mail: tabor@fotofast.cz

FotoFast - České Budějovice

FotoFast - České Budějovice
Provozní doba:

Po - Pá - 8:00 - 18:00


tel.: 774 840 435
e-mail: budejovice@fotofast.cz

Kodak Tábor

Kodak Tábor
Provozní doba:

Po - Pá - 9:00 - 17:00


tel.: 727 864 994
e-mail: prodejna@kodaktabor.cz

FotoFast Písek

FotoFast Písek
Provozní doba:

Po - Pá - 9:00 - 17:00


tel.: 777 840 402
e-mail: pisek@fotofast.cz

Staňte se fanoušky na Facebooku
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.