Právě se nacházíte v - Objektivy » Zoom objektivy » 70-300MM F/4.5-6.3G ED AF-P DX VR

70-300MM F/4.5-6.3G ED AF-P DX VR

Tyto rychlé, tiché a přesné objektivy jsou vynikajícím prostředkem pro zkoumání tvůrčích výhod fotografování teleobjektivy.

Dostupnost zboží: na dotaz
Výrobce: NIKON     
10 990 Kč s DPH


Tyto rychlé, tiché a přesné objektivy jsou vynikajícím prostředkem pro zkoumání tvůrčích výhod fotografování teleobjektivy. Bez ohledu na to, jestli fotografujete vzdálené objekty, pořizujete snímky na cestách nebo amatérsky fotografujete zvířata v přírodě, vám všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 70–300 mm snadno přiblíží každou akci. Optický člen ze skel s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) v obou objektivech poskytuje snímky s živými barvami, brilantními detaily a perfektním kontrastem. Oba objektivy jsou vybaveny novým, perfektně tichým krokovým motorem Nikon AF-P, který z těchto objektivů činí ideální příslušenství pro pořizování statických snímků i zaznamenávání videosekvencí. Objektiv AF‑P DX NIKKOR 70–300 mm ED VR je vybaven technologií redukce vibrací Nikon pro ostré a nerozmazané snímky i při fotografování s použitím nejdelší ohniskové vzdálenosti teleobjektivu. A oba objektivy nabízejí výraznou výhodu s ohledem na velikost: jejich kompaktní konstrukce umožňuje komfortní přenášení a zaručuje dobré vyvážení i při použití objektivů na menších digitálních jednookých zrcadlovkách Nikon pro začátečníky*.

Krokový motor

Krokový motor Nikon zaručuje plynulé a rychlé automatické zaostřování. Při fotografování s využitím zoomu lze rychle a snadno zaostřit každý objekt. Při zaznamenávání stopáže videosekvencí umožňuje motor plynule a prakticky bezhlučně přeostřovat z objektu na objekt a zaručuje tak, že nedojde k narušení zvukového záznamu zvuky vydávanými během zaostřování objektivu.

 

Jednodušší ovládání a lehčí konstrukce

Oba superteleobjektivy umožňují nováčkům intuitivnější fotografování. Uživatelé mohou prostřednictvím menu fotoaparátu přepínat mezi automatickým a manuálním zaostřováním**. Na samotném tubusu objektivů žádné přepínače nejsou, takže nehrozí nebezpečí nechtěné změny nastavení těsně před pořízením snímku. Objektivy rovněž zaručují nízkou hmotnost vybavení. Objektiv AF-P DX NIKKOR 70–300 mm f/4,5–6,3G ED VR váží 415 g.Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (FotoFast Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (FotoFast České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč