Právě se nacházíte v - Objektivy » Objektivy pro kompakty » NIKKOR Z 70–200 mm f/2,8 VR S

NIKKOR Z 70–200 mm f/2,8 VR S

Profesionální teleobjektiv Nikon Z 70-200 mm f/2,8 VR S (bajonet Z), nabízí všestranný rozsah zoomu 70-200 mm při zachování světelnosti f/2,8.

Dostupnost zboží: na dotaz
Výrobce: NIKON     
71 490 Kč s DPH
NIKKOR Z 70–200 mm f/2,8 VR S
Doprava zdarmaProfesionální teleobjektiv Nikon Z 70-200 mm f/2,8 VR S (bajonet Z), nabízí všestranný rozsah zoomu 70-200 mm při zachování světelnosti f/2,8. Může se pochlubit opravdu špičkovým výkonem. Jeho výjimečná ostrost a kontrast jsou patrné v celé ploše snímku. Nemluvě o skutečně plynulém, rychlém a bezhlučném ostření. Pokročilá optická konstrukce je složena z 21 čoček / 18 členů, se sklem ED a SR společnosti Nikon a antireflexními vrstvami ARNEO a Nano Crystal Coat s potlačením barevných a optických vad i nežádoucích reflexů. Změna úhlu při ostření je zcela eliminována a spolu se stabilní regulací clony máte záruku přirozených změn expozice při natáčení scény. Pro rychlé ověření clony, zaostřené vzdálenosti, přesné ohniskové vzdálenosti, citlivosti ISO a hloubky ostrosti je přímo na objektivu umístěn informační panel OLED.

 

Dokonalý pro foto i video

Jde o druhý z trojice objektivů pro fotoaparáty mirrorless Nikon. Fotografujete-li sport, akce nebo reportáže, tento zoomový vysoce světelný teleobjektiv řady S má vše potřebné pro fotografie i videa. Jeho ostřící systém je rychlý, plynulý a tichý. I při fotografování s plně otevřenou clonou můžete očekávat prvotřídní ostrost v celé ploše pořízeného snímku. Podařilo se téměř odstranit i změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování zaznamenávaného videa.

Ten optický výkon!

Tento teleobjektiv profesionální třídy, je krokem vpřed v oblasti optického výkonu. K potlačení barevných vad jsou zde využita nová skla Nikor SR a ED. Díky tomu dochází k zásadní redukci barevné vady a důkladné kompenzaci moderého světla (krátkovlnná část spektra), které se obtížně kontroluje. Snímky jsou tak mnohem ostřejší a kontrastnější než dříve.

Dirk Jasper z Nikonu řekl

Vyjádření Dirka Jaspera, Product Managera společnosti Nikon Europe: ,,Díky nejpokročilejší optické konstrukci, ze všech objektivů se zoomem společnosti Nikon, stanovuje tento nový teleobjektiv novou laťku pro výkon profesionálních objektivů. Inteligentní ergonomie od společnosti Nikon a dokonalé utěsnění vůči povětrnostním vlivům dotvářejí celkový obraz. Zvládnete vyfotit vše, co potřebujete."

 

Objektiv
Minimální ohnisková vzdálenost: 70 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 200 mm
Světelnost objektivu zoom: 2,8
Maximální clona (F): 22
Konstrukce objektivu: 21 členů / 18 skupin
Stabilizátor optický: Ano
Crop faktor: 1 x
Délka objektivu: 220 mm
Vhodný pro žánr: Sport, Zvířata, Reportáže, Koncerty
Rozdělení podle ohniska: Teleobjektiv
Typ bajonetu: Nikon Z
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 1360 g
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
 
Ostatní
Číslo produktu: JMA709DA
Značka: Nikon
 
Filtry
Průměr filtru: 77 mm


Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (FotoFast Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (FotoFast České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč