Právě se nacházíte v - Objektivy » Objektivy pro kompakty » NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3

NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3

Kompaktní Full-frame objektiv, určený pro CSC fotoaparáty (Z mount). Jeho rozsah ohniskových vzdáleností je 24–50 mm a světelnost f/4-6,3.

Dostupnost zboží: na dotaz
Výrobce: NIKON     
12 490 Kč s DPH


Společnost Nikon představila až neuvěřitelně kompaktní Full-frame objektiv, určený pro CSC fotoaparáty (Z mount). Jeho rozsah ohniskových vzdáleností je 24–50 mm a světelnost f/4-6,3. Optická soustava obsahuje ED a asférické členy, které minimalizují zkreslení obrazu v celém rozsahu zoomu. Díky tichému krokovému ostřícímu motoru a minimální změně úhlu záběru během přeostřování, zaručuje profesionálně působící výsledky i při natáčení videa. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 0,35 m v celém rozsahu zoomu. Přizpůsobitelný otočný kroužek lze využít pro nastavení clony, korekce expozice nebo citlivosti ISO. Průměr filtru 52 mm.

 

Parametry a popis

Kompaktní zoom pro Full-frame

Nikkor Z 24-50 mm f/4-6,3 je opravdu skladný zoomový objektiv se základním rozsahem ohniskových vzdáleností. Jeho doménou jsou ostré snímky plné detailů a barev. Jedná se o všestranný snadno přenosný objektiv, který tvoří perfektní nástroj pro formování vaší kreativity. Nezáleží na tom, jestli budete v interiéru, nebo v exteriéru. Vždy získáte působivé fotografie a videa.

Pro rozvoj tvůrčího ducha

S tímto zoomem zapomenete na vaše dosavadní představy o objektivech s proměnlivou ohniskovou vzdáleností. NIKKOR Z 24-50 mm vám dokáže, že velké rozměry a vysoká váha rozhodně nejsou podmínkou. Ať už jste kdekoliv, tento malý a ostrý obejktiv je připraven zachytit život viděný vašima očima.

Obrazová kvalita na vysoké úrovni

Pořízené fotografie a videa jsou díky působivým možnostem propustnosti světla bajonetu Nikon Z perfektně ostré a rovnoměrně osvětlené v celé ploše obrazu. Nikon využívá pokročilých optických technologií, které minimalizují zkreslení v krajích obrazového pole. K němu může docházet právě při použití kratších ohniskových vzdáleností.

Výsledky, které působí přirozeně

O minimalizaci zkreslení obrazu se postará optická soustava, která obsahuje dva členy s využitím ED skla a tři asférické. Získáte tak ostré a kontrastní snímky s živými barvami i při fotografování s kratšími ohnisky.

Vynikající 4K videa

Přirozené širokoúhlé perspektivy objektivu NIKKOR Z 24-50 mm jsou skvělé pro zobrazení větší části scény. A tak kombinací s Full-frame CSC fotoaparátem Nikon Z získáte stabilní záběry ve 4K rozlišení i při natáčení za chůze. Pro získání profesionálnějšího vzhledu výsledků, jsou navíc během přeostřování potlačeny změny ohniskové vzdálenosti.

Tichý AF

Zaostřování je rychlé, tiché a hlavně přesné. To vše díky větší propustnosti světla bajonetu Nikon Z a extrémně tichému krokovému motoru. O optimální zaostření se při portrétování postará technologie ostření s detekcí očí.

Absolutní kontrola

Příkazový kroužek lze přizpůsobit vašim potřebám. Nabízí rychlý a tichý přístup k hlavním nastavením fotoaparátu. Můžete jej použít pro nastavení clony (ideální v průběhu natáčení videa na tzv. “stmívačky” a “roztmívačky”), korekce expozice nebo citlivosti ISO.

 

Objektiv
Typ objektivu: Zoom
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 50 mm
Světelnost objektivu zoom: 4-6,3
Crop faktor: 1 x
Vhodný pro žánr: Krajina, Interiéry, Architektura , Reportáže
Rozdělení podle ohniska: Základní
Vhodný pro formát snímače: Full Frame
Typ bajonetu: Nikon Z
 
Ostatní
Číslo produktu: JMA712DA
Značka: Nikon


Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (FotoFast Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (FotoFast České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč