Právě se nacházíte v - Objektivy » Objektivy pro kompakty » NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR

NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR

Objektiv NIKKOR Z 24–200 mm f/4–6,3 VR obohatí řadu Nikon Z jako dokonalý objektiv na cesty, pomocí kterého můžete pořizovat snímky i videa s bohatými detaily.

Dostupnost zboží: na dotaz
Výrobce: NIKON     
25 490 Kč s DPH
NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR
Doprava zdarmaObjektiv NIKKOR Z 24–200 mm f/4–6,3 VR obohatí řadu Nikon Z jako dokonalý objektiv na cesty, pomocí kterého můžete pořizovat snímky i videa s bohatými detaily. Je to jeden z nejkompaktnějších teleobjektivů se zoomem v současné nabídce a snadno se vejde do malé brašny. Velký bajonet Nikon Z umožňuje využít jedinečnou konstrukci s umístěním větších optických členů v zadní části, díky tomu je objektiv dokonale vyvážený a manipulace s ním velmi snadná. Optická konstrukce zajišťuje ostré snímky v živých barvách a s vysokým kontrastem, ať už snímáte širokoúhlé záběry nebo fotografujete s pomocí telobjektivu. Tvůrci videí mohou pořizovat nádherná plnoformátová videa díky vyspělé optické konstrukci NIKKOR, která umožňuje naplno využít vynikající obrazovou kvalitu fotoaparátů Nikon Z.

 

Tento extrémně kompaktní zoomový teleobjektiv určený pro Full-frame CSC fotoaparáty Nikon, je ideální volbou pro fotografování na cestách. Se svým velkým rozsahem ohniskových vzdáleností 24-200 mm, rychlým ostřením a příjemným bookehem, vám ve velké většině případů vystačí pouze toto jedno sklo. Díky svým rozměrům lze snadno uložit i do menších fotobrašen. Poskytuje bohaté detaily bez ohledu na to, jestli fotografujete, nebo točíte video. A díky utěsnění proti povětrnostním vlivům máte o další starost méně. Má na těle aretaci zoomu, která zachovává plné zasunutí objektivu i při uložení ve fotobrašně. Váha je pouhých 570 g.

 

Opravdový kontrast

S asférickými optickými členy i těmi z ED skla, dosahuje minimálního zkreslení v celém rozsahu ohnisek. Při použití krátkých i delších ohnisek, pořídíte ostré snímky plné živých barev a vysokého kontrastu.

 

Brilantně jasný obraz

Nikon ARNEO jsou antireflexní vrstvy, které si účinně poradí jak se závojem tak s nežádoucími odlesky. Vaše snímky budou mít podstatně vyšší obrazovou kvalitu i při fotografování širokoúhlými ohniskovými vzdálenostmi v blízkosti zdrojů světla. Věrného podání obrazu dosáhnete i u bodových zdrojů světla, jakými jsou například pouliční lampy v noci.

 

Se stabilizací do šera

Fotografujte s časy závěrky až o 4,5 EV delšími pomocí integrované redukce vibrací v objektivu. I snímky pořizované teleobjektivem při nedostatečném denním světle budou brilantnější. Při natáčení videa s širokoúhlým ohniskem, budou eliminovány nežádoucí účinky chvění fotoaparátu.

 

Ostré makro

Ať už se jedná o makro v běžné přírodě, vzory v krajině nebo i portréty, s nejkratší zaostřitelnou vzdáleností pouhých 0,5 m (při ohnisku 24 mm) máte absolutní kontrolu nad pořizovanými fotografiemi i na velmi krátkou vzdálenost.

 

Taková videa z cest jste ještě neměli

Kombinujte vynikající kvalitu obrazu fotoaparátů Nikon Z s vyspělou optikou NIKKOR. Můžete tak pořizovat nádherná videa s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Bezhlučné automatické zaostřování v kombinaci s plynulou a stabilní regulací clony, to je záruka přirozených změn expozice při natáčení. Minimalizovány jsou i změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a změny zaostření při zoomování.

 

Konstrukce, která něco vydrží

Objektiv je utěsněn proti povětrnostním vlivům. S velmi účinnou Fluorovou vrstvou, která efektivně odpuzuje prach a nečistoty, přesto nijak nesnižuje kvalitu obrazu.

 

Objektiv
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 200 mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 4
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,3
Maximální clona (F): 22
Konstrukce objektivu: 19 členů / 15 skupin
Stabilizátor optický: Ano
Crop faktor: 1 x
Délka objektivu: 114 mm
Počet lamel clony: 7
Vhodný pro žánr: Krajina, Interiéry, Architektura , Portréty, Sport, Zvířata, Reportáže, Noční obloha
Rozdělení podle ohniska: Univerzální
Vhodný pro formát snímače: Full Frame
Typ bajonetu: Nikon Z
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 570 g
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
 
Ostatní
Číslo produktu: JMA710DA
Značka: Nikon
 
Filtry
Průměr filtru: 67 mm


Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (FotoFast Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (FotoFast České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč