Právě se nacházíte v - Objektivy » Objektivy pro kompakty » NIKKOR Z 20 mm f/1,8 S

NIKKOR Z 20 mm f/1,8 S

NIKKOR Z 20 mm f/1,8 S rozšiřuje nabídku výkonných objektivů řady S se světelností f/1,8 pro systém Nikon Z.

Dostupnost zboží: na dotaz
Výrobce: NIKON     
31 490 Kč s DPH
NIKKOR Z 20 mm f/1,8 S
Doprava zdarmaNIKKOR Z 20 mm f/1,8 S rozšiřuje nabídku výkonných objektivů řady S se světelností f/1,8 pro systém Nikon Z. Jestliže pořizujete širokohúhlé záběry, je pro vás tento extrémně širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 20 mm dokonalým řešením. Vyspělá optika, bajonet Nikon Z s velkým průměrem, devítilamelová kruhová clona a pevná světelnost f/1,8 umožňují dosahovat úchvatných výsledků v každých světelných podmínkách. Ostrost v celém obrazovém poli je znamenitá, a díky nejkratší zaostřitelné vzdálenosti pouhých 0,20 m je výjimečná i při fotografování zblízka. Optické členy ze skel ED a antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat snižují reflex a závoj - tento objektiv pro systém mirrorless umožňuje zachytit mnohem víc bez ohledu na nastavení fotoaparátu.

 

Optika na nejvyšší úrovni a důkladné utěsnění proti prachu a vodě. To činí tento objektiv s vysokou světelností, určený plnoformátovým CSC fotoaparátům Nikon, ideálním společníkem pro vaše tvůrčí záměry. Maximálně ostrý obraz v celé jeho ploše a skvělý výkon i za nízké hladiny osvětlení. Vykreslení všech detailů ve fotografované scéně s mimořádnou brilancí!

 

Ohromující podání detailů

Jemné detaily v krajinářské fotografii a úchvatná noční panoramata. S tak skvělým optickým výkonem tento objektiv dokáže reprodukovat hvězdy na obloze jako rovnoměrné kruhové plošky a to i při plně otevřené cloně. Neuvěřitelná ostrost na krátké vzdálenosti. A v protisvětle si objektiv dokáže účinně poradit se vznikem závoje.

Více prostoru

Velký průměr bajonetu Nikon Z, kruhová clona složená z 9 lamel a vysoká světelnost f/1,8 zaručují úchvatné výsledky snad za všech světelných podmínek. Clona která vytváří působivé hvězdice z paprsků u bodových světelných zdrojů. Přirozeně působící rozostření obrazu pozvolna přecházející k okrajům obrazového pole.

 

Širokoúhlé makro

Dosáhnout ostrosti při fotografování zblízka bývá občas náročnější disciplínou. A proto je zde nejkratší ostřící vzdálenost 20 cm velkou výhodou, díky které budete mít vše pěkně pod kontrolou a to od nejbližších objektů až do nekonečna.

nikkor_z_20mm_1_8_s_minimum_focus_distance--original

Optická kvalita na vysoké úrovni

Jednotlivé optické členy z ED skla společně s asférickými korigují barevné vady a antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat mají na starost potlačování nežádoucích reflexů a výskyt závoje. Tento objektiv vám přinese o poznání lepší výsledky!

Vhodný i pro video

Tento objektiv s obrazovým polem formátu kinofilmu ostří rychle, plynule a tiše. To je ideální při vytváření videa. Mějte absolutní kontrolu nad hloubkou ostrosti přímo na objektivu. Podařilo se téměř zcela odstranit změny ohniskové vzdálenosti při ostření.

 

Pohodlná práce

S ostřícím kroužkem, který klade optimální odpor, vám objektiv dopřeje komfortní ovládání. Příkazový kroužek můžete využít k nastavení ISO, bezhlučnému ovládání clony nebo korekci expozice.

 

Počasí vás nerozhodí

Čeká vás bezstarostné fotografování, ať už je venku jakkoliv. Má důkladné utěsnění proti prachu a vlhkosti, všechny pohyblivé části objektivu jsou v bezpečí.

 

Objektiv
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 20
Světelnost pevného objektivu: 1,8
Maximální clona (F): 16
Konstrukce objektivu: 14 členů / 11 skupin
Crop faktor: 1 x
Typ slunecní clony: HB-95
Délka objektivu: 108,5 mm
Počet lamel clony: 9
Vhodný pro žánr: Krajina, Interiéry, Architektura , Reportáže, Street foto, Koncerty
Rozdělení podle ohniska: Širokoúhlý
Vhodný pro formát snímače: Full Frame
Typ bajonetu: Nikon Z
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 20 cm
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 505 g
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
 
Ostatní
Číslo produktu: JMA104DA
Značka: Nikon
 
Filtry
Průměr filtru: 77 mm


Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (FotoFast Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (FotoFast České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč