Právě se nacházíte v - Tamron » Novinka Tamron 2017 - 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD

Novinka Tamron 2017 - 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD

Novinka Tamron 2017 - 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD

Tamron představuje nový ultra-teleobjektiv se zoomem, vynikající kvalitou obrazu, pokročilými funkcemi a lehkým kompaktním designem.


Tamron představuje nový ultra-teleobjektiv se zoomem, vynikající kvalitou obrazu, pokročilými funkcemi a lehkým kompaktním designem.

 

100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD (Model A035)

 

  1. září 2017, Saitama, Japonsko - Tamron Co., Ltd. (předseda představenstva a generální ředitel: Shiro Ajisaka), přední výrobce optiky pro různé aplikace, vyvinul nový ultra-teleobjektiv 100-400mm F / 4,5-6,3 Di VC USD (model A035) pro digitální full-frame zrcadlovky.

 

Pokročilý optický design modelu A035 obsahuje 3 LD členy s nízkým rozptylem světla pro snížení aberace a originální eBAND povrchovou úpravu pro vynikající antireflexní výkon. S hmotností pouhých 1, 115 g je nový objektiv nejlehčí ve své třídě*. Objektiv obsahuje magneziový materiál v klíčových oblastech, čímž je snížena hmotnost a objektiv je pevnější a snadno přenositelný.

 

Model A035 poskytuje rychlý a přesný výkon autofokusu a důsledně silnou kompenzaci vibrací, díky vysokorychlostní duální mikroprocesorové jednotce, kterou naleznete v nejnovějších modelech objektivů Tamron.

 

Model A035 je plně kompatibilní s telekonvertorem Tamron 1.4X, který násobí ohniskovou vzdálenost objektivu a Tamron TAP-in konzolí, která umožňuje přizpůsobení objektivu pro úpravy zaostření, úpravy mechanismu kompenzace vibrací a dalších. K dispozici je jako volitelné příslušenství také stativ Arca Swiss.

 

Tato kombinace funkcí a volitelného příslušenství představuje objektiv, který ocení každý fotograf při fotografování v různých situacích. Objektiv je vhodný nejen pro fotografování v nepříznivých světelných podmínkách, které vyžadují ruční ovládání, ale také tam, kde je preferováno pohodlné připevnění na stativ.

 

 

NÁZEV PRODUKTU

DATUM ZAHÁJENÍ

100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD (Model A035)

Pro bajonety Canon a Nikon

Zahájení plánováno na konec roku 2017

* Mezi objektivy 100-400mm F/4.5-6.3 pro 35mm full-frame digitální zrcadlovky (k 15.září 2017; Tamron)

 

 

Hlavní vlastnosti

 

  1. 3 LD členy s nízkým rozptylem světla účinně kompenzují axiální chromatické aberace, které jsou potenciálním problémem ultra-teleobjektivů, další různé odchylky

 

  1. eBAND povrchová úprava s vynikajícím antireflexním účinkem eliminuje tvorbu nežádoucích záblesků a stínů a poskytuje bezchybný, křišťálově čistý obraz

 

  1. Vysokorychlostní duální MPU (mikroprocesorová jednotka) poskytuje rychlý a vysoce citlivý výkon autofokusu a vynikající kompenzaci vibrací

 

  1. Nejlehčí objektiv v kategorii zoomových ultra-teleobjektivů (hmotnost 1,115 g)

 

  1. Volitelné příslušenství pro upevnění na stativ je kompatibilní s Arca Swiss

 

 

  1. Minimální zaostřovací vzdálenost 1,5 m a maximální poměr zvětšení 1: 3,6

 

  1. Konstrukce odolná proti vlhkosti a fluorová povrchová úprava zlepšuje ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy

 

  1. Plně kompatibilní s telekonvertory a konzolí TAP-in ConsoleTM

 

* Specifikace, vzhled, funkce atd. mohou být změněny bez předchozího upozornění.

 

 

 

O společnosti Tamron CO., Ltd.

“New Eyes for Industry“ je filozofií Tamronu. Toto krédo je v souladu s postavením společnosti Tamron, jako komplexního výrobce široké palety originálních optických produktů, od výměnných objektivů pro zrcadlovky až po různá optická zařízení určena pro koncové uživatele i OEM. Tamron vyrábí optické produkty, které přispívají do řady různých technických odvětví, a bude i nadále věnovat svou kreativitu a technickou zručnost vývoji a výrobě špičkových optických zařízení. Tamron si také plně uvědomuje svoji odpovědnost vůči životnímu prostředí a usiluje o zachování přírodního prostředí v rámci všech svých obchodních aktivit.

 

Řada optických produktů:

Výměnné objektivy pro klasické i digitální zrcadlovky, objektivy pro videokamery, objektivy pro automobilové aplikace, IP + CCTV objektivy, objektivy pro infračervené kamery s dlouhou vlnovou délkou, ultra-precizní optické komponenty a jiné.


Související zboží