Právě se nacházíte v - SONY

SONY

Sony je přední celosvětový průkopník v oblasti výrobků audio, video, komunikačních a informačních technologií jak pro soukromé spotřebitele, tak i pro profesionální odborné trhy. Společnost Sony má zvučné jméno díky svým audiovizuálním výrobkům, jako jsou LED televizory BRAVIA™ s vysokým rozlišením (HS), digitální fotoaparáty Cyber-shot™, kamkordér Handycam®, “α” (vyslov alfa) digitální SLR fotoaparát a MP3 přehrávače Walkman®, a rovněž díky svým osobním počítačům VAIO™ a 3D HD profesionálnímu záznamovému zařízení. Společnost nabízí kompletní 3D hodnotový řetězec v plném rozsahu a díky své činnosti v oblasti spotřební elektroniky, hudby, záznamu, her a online zařízení je Sony jednou z předních světových značek pro digitální zábavu, a po celém světě zaměstnává na 170 000 pracovníků. 

 

Díky svému dlouhodobému fotbalovému partnerství – jako oficiální sponzor Ligy mistrů UEFA, jako oficiální partner FIFA a jako hlavní sponzor Světového poháru FIFA – zažívá společnost Sony pocit vzrušení miliónů fotbalových fanoušků po celém světě. 

 

Budete-li chtít získat další informace o Sony Europe, podívejte se prosím na http://www.sony-europe.com a http://www.sony-europe.com/presscenter

 

“Sony”, “WALKMAN”, “VAIO”, “Cyber-shot”, “Handycam”, “α”, “BRAVIA” a “XDCAM” jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Corporation. Všechny ostatní ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem jejich konkrétních vlastníků.


Novinky představené na výstavě CES v Las Vegas.

Novinky představené na výstavě CES v Las Vegas.

Malé fotoaparáty s velkým výkonem Nové modely Sony Cyber-shot™ se snadnou obsluhou: DSC-W630, W620, W610 a S5000   ...
Agáta Hanychová novou tváří fotoaparátů Sony NEX

Agáta Hanychová novou tváří fotoaparátů Sony NEX

Energická Agáta, která má k fotografování blízko, byla pro Sony atraktivní volbou   ...