Právě se nacházíte v - Nikon » Stylovky od Nikonu - S3300 a S4300

Stylovky od Nikonu - S3300 a S4300

Stylovky od Nikonu - S3300 a S4300

Společnost Nikon Europe dnes posiluje svou řadu kompaktních fotoaparátů COOLPIX o dva nové modely, které jsou inteligentní a zároveň dobře vypadají. Barevný COOLPIX S3300, nástupce velmi populárního modelu S3100 a model S4300, který má stejné parametry a navíc větší 7,5cm (3,0") displej LCD s dotykovým ovládáním.


 


Nikon přidává do řady COOLPIX novou stylovou dvojici

Představujeme fotoaparáty COOLPIX S3300 a S4300

 

Amsterodam, Nizozemsko, 1. února 2012 – společnost Nikon Europe dnes posiluje svou řadu kompaktních fotoaparátů COOLPIX o dva nové modely, které jsou inteligentní a zároveň dobře vypadají. Barevný COOLPIX S3300, nástupce velmi populárního modelu S3100, je vybavený snímačem se 16 miliony pixelů, objektivem NIKKOR s 6x zoomem, 6,7cm (2,7") displejem LCD, technologií optické redukce vibrací, záznamem HD videa (720p) a vestavěnými filtrovými efekty. Model S4300 má stejné parametry a navíc větší 7,5cm (3,0") displej LCD s dotykovým ovládáním.


Fotoaparáty COOLPIX S3300 a S4300 jsou oba navrženy k zachycení pomíjivých okamžiků,“ vysvětluje Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe. „Jsou elegantní, aby se vešly do kabelky nebo do kapsy, a vyrábí se v takových atraktivních barvách, že je budete chtít mít stále u sebe. Funkce, jako jsou například velmi rychlé spuštění, nahrávání HD videosekvencí pouhým stisknutím tlačítka a inteligentní automatické funkce, vám pomohou, abyste nezmeškali žádný zajímavý okamžik. Speciální efekty ve fotoaparátu umožňují užít si se snímky také nějakou zábavu.“


Barvitý způsob, jak zachytit život – COOLPIX S3300

I s objektivem NIKKOR s 6x zoomem je hliníkové tělo fotoaparátu COOLPIX S3300 široké pouze 19,5 mm. Přístroj je ideální pro uživatele zaměřené na styl, dodává se v osmi senzačních barvách: zlaté, stříbrné, černé, zelené, růžové, fialové, červené a modré.

 

S3300 je zaměřený na jednoduché ovládání, má řadu funkcí, které umožňují snadné a zábavné focení. Různé motivové programy automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro 18 oblíbených fotografovaných motivů, efektů a míst. Rychlý a přesný systém automatického zaostřování a systém AF se sledováním objektu umožňuje snadné zachycení pohybujících se objektů s dostatečným jasem i ostrostí. Systém inteligentního portrétu společnosti Nikon s funkcemi, jako jsou samospoušť detekující úsměv, kontrola mrknutí a funkce změkčení pleti, zajistí, že na všech snímcích vypadají všichni co nejlépe.

Chcete-li zachytit více než jen okamžik, lze fotoaparát COOLPIX S3300 přepnout stisknutím tlačítka do ostrého záznamu videa 720p.

 

Model COOLPIX S3300 bude dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 3 190 Kč.

 

Inteligentní dotykový displej – COOLPIX S4300

Tento chytrý fotoaparát s 16 miliony pixelů kombinuje nejnovější technologie kompaktního fotoaparátu s elegantním stylem. Dodává se ve čtyřech lákavých barvách, včetně červené a bílé, a nabízí intuitivní 7,5cm (3,0") dotykový displej LCD s 460 tisíci body.

 

Systém rychlého menu a dotykový displej s vysokým rozlišením umožňují snadné zaostření a focení pouhým stisknutím tlačítka a jednoduché přepínání funkcí. Objektiv NIKKOR s 6x optickým zoomem umožňuje lehce pořídit skupinové snímky nebo makrozáběry, dále umožňuje vylepšovat snímky pomocí filtrových efektů, například filtru výběrové barvy.

 

Fotoaparát COOLPIX S4300 se dodává ve čtyřech barvách: stříbrné, černé, červené a bílé. K dispozici bude za doporučenou maloobchodní cenu 3 690 Kč.

 

 

Další funkce: COOLPIX S3300

 • Optická redukce vibrací VR: s technologií automatické redukce vibrací společnosti Nikon můžete pořizovat ostré snímky a videosekvence, na kterých se neprojeví účinky chvění fotoaparátu v reálném čase.

 • Menu Retušování: vylepšete své snímky již ve fotoaparátu pomocí řady filtrových efektů. Lze například použít efekt výběrové barvy, který převede snímek na monochromatický a potom přidá do oblasti, kterou vyberete, barevný nádech. Nebo hvězdicový filtr Cross Screen, který jasným oblastem přidá hvězdicový záblesk.

 • 18 motivových programů: motivové programy automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro oblíbené fotografované motivy, efekty a místa. Dosahujte skvělých snímků pouze výběrem programu, který odpovídá dané situaci.

 • Rychlé a přesné automatické zaostřování: chcete-li zachycovat objekty, které nejsou ve středu kompozice, můžete získat vynikající ostré snímky s využitím 99bodového systému automatického zaostřování.

 • Rychlé spuštění: fotoaparát je připraven již za 0,8 sekundy, což umožňuje snadno pořizovat pomíjivé okamžiky.

 • Systém AF se sledováním objektu: ostré snímky objektů, které nemohou nebo nechtějí zůstat v klidu. Systém AF se sledováním objektu zajistí, že fotoaparát zůstane zaostřený na vybraný objekt, i když se objekt neustále pohybuje.

 • Bezdrátový přenos: kompatibilní s kartami Eye-Fi X2 (nebo novějšími). Přeneste své fotografie (ve formátu JPEG) přímo do svého telefonu nebo počítače. Potom se připojte k internetua využijte službu společnosti Nikon my Picturetown pro sdílení fotografií.

 • Systém zpracování obrazu EXPEED C2: poskytujelepší záznam videosekvencí, vyšší výkon při vysoké citlivosti a maximální kvalitu obrazu.

 

 

Další funkce: COOLPIX S4300

 • Optická redukce vibrací VR:s technologií automatické redukce vibrací společnosti Nikon můžete pořizovat ostré snímky a videosekvence, na kterých se neprojeví účinky chvění fotoaparátu v reálném čase.

 • Záznam ostrého HD videa (720p)

 • Menu Retušování: vylepšete své snímky již ve fotoaparátu pomocí řady filtrových efektů. Lze například použít efekt výběrové barvy, který převede snímek na monochromatický a potom přidá do oblasti, kterou vyberete, barevný nádech. Nebo hvězdicový filtr Cross Screen, který jasným oblastem přidá hvězdicový záblesk.

 • Bezdrátový přenos: kompatibilní s kartami Eye-Fi X2 (nebo novějšími). Přeneste své snímky (ve formátu JPEG) přímo do svého telefonu nebo počítače. Potom se připojte k internetu a využijte službu společnosti Nikon my Picturetown pro sdílení snímků.

 • Systém zpracování obrazu EXPEED C2: poskytujelepší záznam videosekvencí, vyšší výkon při vysoké citlivosti a maximální kvalitu obrazu.

 

 

ViewNX 2

Softwarový balíček vše v jednom ViewNX 2 umožňuje snadný a rychlý import, procházení, úpravy a sdílení statických snímků i videosekvencí. Stejně jako jeho velmi úspěšný předchůdce ViewNX, je i software ViewNX 2 snadno použitelnou sadou programů, která nabízí mnoho funkcí nad rámec standardních možností operačního systému. Nově přidané funkce úpravy videa jsou převzaté přímo z programů pro oceňované profesionální digitální zrcadlovky Nikon. Uživatelé tak mohou vytvářet ohromující videosekvence. Software ViewNX 2 je dodáván se všemi digitálními fotoaparáty Nikon a je k dispozici i ke stažení zdarma.

 

EXPEED C2

Původní systém zpracování obrazu EXPEED v sobě obsahoval všechny zkušenosti a technologie vyvinuté za dlouhou historii společnosti Nikon. Nyní, díky nejnovější verzi známého systému Nikon EXPEED C2, se možnosti fotografie dále rozšiřují: zdokonalené nahrávání videosekvencí, vysoká výkonnost při vysoké citlivosti a maximální kvalita obrazu. Systém EXPEED C2 maximalizuje výkonnost snímače k pořízení realistického obrazu plného živých barev, se sníženým šumem a jemnými tonálními přechody s cílem vytvořit vynikající snímky a videosekvence.

 

 

Nikon my Picturetown

Vlastní snímky můžete bezpečně a jednoduše zálohovat pomocí portálu my Picturetown (www.mypicturetown.com), on-line služby pro ukládání a sdílení digitálních fotografií, kterou vám přináší společnost Nikon. Snadné sdílení vzpomínek zachycených na fotografiích s přáteli a uspořádání cenných vzpomínek do on-line sbírek. Získáte 2 GB volného prostoru k uložení tisíců vzpomínek. Pokud potřebujete uložit více snímků, můžete své členství kdykoli rozšířit na tzv. Zlatý účet.

Více informací o oceněných produktech společnosti Nikon naleznete na stránce www.europe-nikon.com.


Související zboží