Právě se nacházíte v - Nikon » Společnost Nikon představuje nové laserové dálkoměry

Společnost Nikon představuje nové laserové dálkoměry

Společnost Nikon představuje nové laserové dálkoměry

Nikon představuje nové laserové dálkoměry COOLSHOT 80i VR / COOLSHOT 80 VR pro golf

 

Amsterdam, Nizozemsko, 6. října 2016: Společnost Nikon s potěšením oznamuje uvedení laserových dálkoměrů COOLSHOT 80i VR a COOLSHOT 80 VR na trh – inovativních modelů laserových dálkoměrů opatřených funkcí optické stabilizace obrazu VR (redukce vibrací).

Systém stabilizace obrazu Nikon snižuje chvění obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky (sinusoidní křivky) přibližně na 1/5 či méně (na základě standardů měření společnosti Nikon). Díky stabilnímu obrazu v hledáčku je snadné zamířit na cíl. Tato technologie významně zjednodušuje měření vzdáleností a snižuje chyby, jako jsou případy, kdy laserový paprsek mine cíl, anebo se zaměří na chybný objekt.  

Oba modely využívají režim priority prvního objektu, ideálního pro měření vzdálenosti ke značce jamky na hřišti, když jsou v pozadí stromy. Navíc jsou vybaveny novou technologií LOCKED ON, která vás pomocí indikátoru LOCKED ON v hledáčku informuje, že je zobrazena vzdálenost k prvnímu cíli, takže si hráči golfu můžou být jisti, že znají správnou vzdálenost k vlajce.

Dálkoměr COOLSHOT 80 VR je navržen výhradně k měření skutečné vzdálenosti, zatímco dálkoměr COOLSHOT 80i VR disponuje technologií ID, která zobrazuje vzdálenost upravenou o sklon (horizontální vzdálenost ± výška), což jej činí ideálním k použití na kopcovitých golfových hřištích.

Oba dálkoměry COOLSHOT 80i VR a COOLSHOT 80 VR nabízejí vysoce kvalitní hledáček s vícenásobnými antireflexními vrstvami a 6násobným zvětšením pro jasný a čistý obraz, s výsledkem měření zobrazeným za přibližně 0,5 sekundy díky originální technologii zpracování dat HYPER READ od společnosti Nikon. Kompaktní design poskytuje dobrou přenosnost a pohodlné uchopení, zatímco voděodolná konstrukce s úpravou proti zamlžování (s prostorem pro baterii odolným proti dešti) znamená, že jsou připraveny k použití za jakéhokoliv počasí, což vám umožňuje plně se soustředit na hru a nedělat si starosti s měřením.

 

Nikon představuje laserový dálkoměr MONARCH 7i VR

 

Amsterdam, Nizozemsko, 6. října 2016: Společnost Nikon s potěšením oznamuje uvedení laserového dálkoměru Nikon MONARCH 7i VR na trh – inovativního modelu opatřeného funkcí optické stabilizace obrazu VR (redukce vibrací).

Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR efektivně redukuje vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky (sinusoidní křivky) na přibližně 1/5 či méně, na základě standardů měření společnosti Nikon. Obraz v hledáčku zůstává stabilní, což značně usnadňuje zaměření přímo na cíl. Měření je možné až na vzdálenost 915 metrů při zobrazení skutečné vzdálenosti, což spolu s technologií redukce vibrací VR umožňuje rychlé a jednoduché měření ještě vzdálenějších a menších objektů.

 

Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR rovněž nabízí vysoce kvalitní hledáček s vícenásobnými antireflexními vrstvami a 6násobným zvětšením pro jasný a čistý obraz. Technologie ID zobrazuje horizontální vzdálenost, zatímco originální algoritmus zpracování dat HYPER READ společnosti Nikon zajišťuje, že se výsledek zobrazí za přibližně 0,5 sekundy, bez ohledu na to, jak daleko jste od cíle.

 

Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR má kompaktní tělo s dobrým úchopem, a přitom nabízí vysoký optický a měřicí výkon. Vzdálenosti k cíli můžete změřit přesně a rychle i v situacích, ve kterých hraje roli každá sekunda, a dálkoměr je tak ideálním společníkem pro venkovní použití. Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR se svou voděodolnou konstrukcí a úpravou proti zamlžování (prostor pro baterii je odolný proti dešti) je připraven k použití v jakkoli náročných podmínkách.


Související zboží