Právě se nacházíte v - Nikon » Nikon COOLPIX S810c - Fotografujte, připojte se a sdílejte

Nikon COOLPIX S810c - Fotografujte, připojte se a sdílejte

Nikon COOLPIX S810c - Fotografujte, připojte se a sdílejte

Získáte snímky skvělé kvality a připojení s využitím operačního systému AndroidTM[1] vám umožní snadné fotografování, sdílení i hraní her

 
 

Fotografujte, připojte se a sdílejte s fotoaparátem COOLPIX S810c

Získáte snímky skvělé kvality a připojení s využitím operačního systému AndroidTM[1] vám umožní snadné fotografování, sdílení i hraní her

Amsterdam, Nizozemsko, 10. dubna 2014  Společnost Nikon dnes uvedla nový fotoaparát COOLPIX S810c s operačním systémem Android (verze 4.2.2 Jelly Bean) – kompaktní fotoaparát s rozsáhlými možnostmi připojení do sociálních sítí. Přístroj nabízí zlepšenou kvalitu obrazu a optimalizované funkční vybavení včetně fantastických fotografických funkcí a připojení k internetu. Můžete tak snáze přistupovat ke svým oblíbeným kanálům sociálních médií a k herním aplikacím na serveru Google PlayTM.

 

Fotoaparát je výrazným vylepšením předchozího modelu a za pomoci působivého objektivu NIKKOR
s 12násobným optickým zoomem, který lze rozšířit s využitím funkce Dynamic Fine Zoom2 až na 24násobný pro zachycení jemnějších detailů, vás přiblíží každé akci. Jeho citlivý obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů zachycuje i za nízké hladiny osvětlení, jaká se vyskytuje například v místnostech, vynikající snímky a Full HD videosekvence. A vestavěné připojení Wi-Fi znamená, že můžete ihned sdílet výsledky svého snažení na sociálních sítích.

 

Přístroj je opatřen oproti předchozímu modelu větším 9,4cm (3,7“) dotykovým monitorem LCD, a jeho ovládání je tak snazší než doposud. Citlivý monitor s vysokým rozlišením 1 229 000 pixelů umožňuje snadné a zábavné procházení snímků, prohlížení webových stránek sociálních médií nebo hraní her ve fotoaparátu. Fotoaparát nabízí také delší dobu provozu. Prodloužená výdrž baterie poskytuje potřebný výkon pro dlouhodobější snímání a fotoaparát lze používat i během nabíjení baterie prostřednictvím portu s mikrokonektorem USB. 

 

Propojené komunity

COOLPIX S810c s operačním systémem Android poskytuje okamžitý přístup k sociální síti Google+TM, takže se můžete spojit s rodinou a přáteli a zapojit do svých komunit přímo z fotoaparátu. Můžete tak nejen sdílet snímky s ostatními, ale, pokud vám nestačí 20 GB volného prostoru zdarma pro ukládání dat prostřednictvím předinstalované aplikace Nikon Image Space, také se připojit ke cloudové službě Google DriveTM a získat neomezený prostor pro snímky s malým rozlišením a 15 GB volného prostoru zdarma pro větší soubory.

 

Chcete své snímky zpracovávat více tvůrčím způsobem? Služba pro editaci snímků Google+ PhotosTM umožňuje upravovat snímky a vylepšovat je s pomocí filtrů.

 

Zábavné a funkční vybavení

COOLPIX S810c za vás provádí veškeré obtížné činnosti a díky systému hybridní redukce vibrací (VR) potlačujícímu účinky chvění fotoaparátu zaručuje získání kvalitnějších snímků. Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu automaticky rozpoznává a zaostřuje fotografovaný objekt – i v případě rychle se pohybujících objektů – a spolu s redukcí rozmazání snímků rovněž přispívá k vyšší ostrosti snímků, které lze poté hrdě sdílet.

 

Pro vyšší míru zábavy při fotografování lze snadno stáhnout aplikace pro upravování snímků, jako je Snapseed, a získat za všech okolností perfektní snímky. Nebo lze aplikovat některý z 11 vestavěných speciálních efektů a dodat snímkům výraznější tvůrčí vzhled. Jakmile jste spokojeni s výsledky své práce, můžete ke snímkům před jejich sdílením s okolním světem přidat komentáře nebo popisky.

 

Ideálním vybavením pro nadšené vyznavače sociálních médií, fanoušky počítačových her i milovníky fotografie je praktický sluchátkový výstup fotoaparátu, který nabízí větší míru soukromí a vyšší kvalitu zvuku u všech stažených her, aplikací a hudby.

 

Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe, komentuje: „COOLPIX S810c je technologickým prodloužením vašeho života na sociálních sítích. Nabízí optický zoom s větším rozsahem a rozměrnější dotykový monitor oproti předchozímu modelu, a poskytuje tak uživateli vyšší míru komfortu a skvělé výsledné snímky a videosekvence pro přenos na Facebook, Twitter a Google+. Fotoaparát využívá operační systém Android verze 4.2.2 Jelly Bean, který je rychlejší a propracovanější než předchozí verze a nabízí mnohem více možností přizpůsobení požadavkům uživatele. Můžete tak například vytvářet složky pro setřídění aplikací nebo používat systém rozpoznávání hlasu pro okomentování svých snímků. Přístroj se tak brzy stane vaším osobním zábavním centrem – je stejně přístupný jako chytrá zařízení, ale navíc nabízí špičkovou kvalitu obrazu, díky které již nikdy nebudete muset volit mezi zábavou a funkčními možnostmi.“

 

Další klíčové funkce

Full HD videosekvence – zaznamenají veškeré zábavné akce a výjevy na videosekvencích formátu
1 080p se stereofonním zvukem při frekvenci 30 sn./s, navíc včetně možnosti použití optického zoomu během záznamu. K dispozici je také zpomalený záznam frekvencí 240 sn./s.

Systém zpracování obrazu EXPEED C2 – zaručuje rychlé pořízení brilantních snímků za všech světelných podmínek.

Režim Jednoduché panoráma 360°/180° – umožňuje pořizovat vodorovné a svislé panoramatické snímky krajin a krásných výhledů, které si zaslouží být zvěčněny tímto způsobem.

Sériové snímání – zachytí perfektní výrazy ve tvářích osob i rychlé akce snímací frekvencí 8,1 sn./s.

Vestavěné připojení Wi-Fi – pro snadný přenos snímků v případech, kdy není dostupná síť Wi-Fi, lze rovněž nainstalovat do chytrého zařízení aplikaci „Connect to COOLPIX S810c“.

4 GB interní paměti – 4 GB interní paměti, které lze dále rozšířit pomocí volitelných paměťových karet micro SD, poskytují kapacitu pro zachycení každého okamžiku.

Funkce Timeline view – zobrazuje všechny snímky s připojeným komentářem ve formě chronologické časové osy na monitoru, stejně jako je tomu na blogu nebo serverech sociálních médií.

Možnost použití fotoaparátu během nabíjení – díky portu s mikrokonektorem USB můžete pokračovat ve sdílení, prohlížení snímků nebo fotografování bez přerušení i v době, kdy se fotoaparát nabíjí.

 

Fotoaparát COOLPIX S810c bude k dispozici v bílém a černém barevném provedení.

[1] Android, Google Play, Google+ a Google Drive jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

2 Funkce Dynamic Fine Zoom dále 2× prodlužuje ohniskovou vzdálenost při použití nejdelší optické ohniskové vzdálenosti objektivu za současného zachování maximálního rozlišení obrazu.Související zboží