Právě se nacházíte v - Nikon » Kompaktní fotoaparáty Nikon Coolpix L25, L26 a S2600

Kompaktní fotoaparáty Nikon Coolpix L25, L26 a S2600

Kompaktní fotoaparáty Nikon Coolpix L25, L26 a S2600

Společnost Nikon Europe odhalila tři nové kompaktní fotoaparáty, které rozšiřují sérii COOLPIX. Tuto trojici tvoří ultratenký fotoaparát COOLPIX S2600 s rozlišením 14 milionů pixelů a 5násobným optickým zoomem, jednoduchý fotoaparát COOLPIX L25 se snadným automatickým režimem a fotoaparát COOLPIX L26 s rozlišením 16 milionů pixelů a záznamem videa pomocí jednoho doteku.


Společnost Nikon přidává do řady COOLPIX trojici fotoaparátů se snadným používáním

Představujeme COOLPIX S2600, COOLPIX L25 a COOLPIX L26

 

Amsterdam, Nizozemsko, 1. února 2012 – společnost Nikon Europe odhalila tři nové kompaktní fotoaparáty, které rozšiřují sérii COOLPIX. Tuto trojici tvoří ultratenký fotoaparát COOLPIX S2600 s rozlišením 14 milionů pixelů a 5násobným optickým zoomem, jednoduchý fotoaparát COOLPIX L25 se snadným automatickým režimem a fotoaparát COOLPIX L26 s rozlišením 16 milionů pixelů a záznamem videa pomocí jednoho doteku.


Tyto tři nové produkty umožňují snadno začít s fotografováním,“ říká Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe. „Fotoaparát COOLPIX S2600 je štíhlý, ale nabízí spoustu funkcí. Je vybavený širokoúhlým zoomem, ostrým záznamem videa a řadou automatických funkcí zabraňujících rozmazávání. Fotoaparáty COOLPIX L25 a COOLPIX L26 umožňují snadnou obsluhu a jsou vybaveny inteligentní automatickou technologií, která umožňuje zaznamenávat úžasné fotografie a videa v jakékoliv situaci.“


Stylově jednoduchý: fotoaparát COOLPIX S2600
Se šířkou 19,5 mm můžete vzít tento kapesní fotoaparát COOLPIX S2600 všude s sebou – díky tomu vám nikdy neunikne příležitost k zachycení památného okamžiku. Díky ostrým a věrným fotografiím nebo videozáznamu v HD rozlišení (720p) si můžete vychutnat všechny nejlepší chvíle života, od nocí ve městě ve společnosti přátel až po první úsměv dítěte.

 

Precizní širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5násobným zoomem spolu s obrazovým snímačem s rozlišením 14 milionů pixelů umožňují zachytit neuvěřitelně detailní snímky, ze kterých lze vytvořit nádherné zvětšeniny. Fotoaparát se snadno přenáší a navíc je jeho používání velice snadné díky několika automatickým funkcím umožňujícím bezproblémové fotografování. Snadný automatický režim optimalizuje všechna nastavení fotoaparátu podle světla, ve kterém fotografujete. Automatická volba motivových programů zase vybírá optimální motivový program. Čtyři druhy technologie zabraňující rozmazávání včetně elektronické redukce vibrací současně automaticky zabraňují rozmazání snímků.

Chcete-li být tvořiví, vestavěné menu retušování usnadňuje přidání elegance vašim snímkům bez použití počítače – funkce selektivní barvy například převede váš snímek do monochromatického režimu a pak přidá barvu do vybrané oblasti.

Fotoaparát COOLPIX S2600 se dodává v šesti barvách: stříbrné, černé, červené, růžové a ve speciální fialové a černé verzi se vzorem. Fotoaparát bude k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 2 490 Kč.


Snadný začátek: fotoaparát COOLPIX L25

Fotoaparát COOLPIX L25 je určen pro všechny, kteří právě začínají s fotografováním – umožňuje bez námahy zaznamenávat vynikající snímky a videa. Snadné ovládání a inteligentní automatická technologie dělá z tohoto fotoaparátu s rozlišením 10 milionů pixelů odborníka na snímky – vy jím být nemusíte.


Snadný automatický režim optimalizuje všechna nastavení fotoaparátu podle dostupného světla. Díky tomu budou vaše snímky působivé za každých okolností. Vestavěné funkce elektronické redukce vibrací a detekce pohybu zabraňují chvění fotoaparátu a systém inteligentního portrétu zahrnuje funkce, jako jsou
samospoušť s detekcí úsměvu a změkčení pleti, které zaručují, že budou všechny portréty dokonalé.

 

Širokoúhlý objektiv fotoaparátu COOLPIX L25 s 5násobným zoomem umožňuje zachytit jakoukoliv fotografii od ostrých detailních snímků po skupinové fotografie. Velká LCD obrazovka s uhlopříčkou 7,5 cm (3,0") vám zase umožňuje snadno si prohlížet zachycené snímky. Fotoaparát je napájen pomocí standardních AA baterií, takže jej můžete snadno napájet a používat, ať jste kdekoliv – jsou k dostání po celém světě. 

 

Fotoaparát COOLPIX L25 se dodává ve čtyřech barvách: stříbrné, černé, červené a bílé. K dispozici bude za doporučenou maloobchodní cenu 1 690 Kč.

 

Pro důležité věci v životě: fotoaparát COOLPIX L26
Fotoaparát COOLPIX L26 je dalším fotoaparátem s úžasně snadným používáním, díky kterému je záznam snímků a videosekvencí radostí. Má vše, co potřebujete, abyste mohli zachytit všechny důležité okamžiky v životě: rozlišení 16 milionů pixelů, širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem, LCD obrazovku s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0") a záznam videa v HD rozlišení (720p).

 

Díky snadnému automatickému režimu a záznamu videa jedním dotekem je fotografování a nahrávání videosekvencí radostí. Od fotografií zblízka po skupinové rodinné fotografie, ostrý objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem a velkým rozlišením umožňuje záznam živých snímků, ze kterých lze vytvořit působivé zvětšeniny. Můžete rychle nahrávat snímky a videosekvence přímo do svého telefonu nebo počítače, a snadno je tak sdílet s přáteli a rodinou.

Fotoaparát COOLPIX L26 se dodává ve třech barvách: stříbrné, černé a červené. K dispozici bude za doporučenou maloobchodní cenu 2 490 Kč.

 

 

ViewNX 2

Softwarový balíček vše v jednom ViewNX 2 umožňuje snadný a rychlý import, procházení, úpravy a sdílení statických snímků i videosekvencí. Stejně jako jeho velmi úspěšný předchůdce ViewNX, je i software ViewNX 2 snadno použitelnou sadou programů, která nabízí mnoho funkcí nad rámec standardních možností operačního systému. Nově přidané funkce úpravy videa jsou převzaté přímo z programů pro oceňované profesionální digitální zrcadlovky Nikon. Uživatelé tak mohou vytvářet ohromující videosekvence. Software ViewNX 2 je dodáván se všemi digitálními fotoaparáty Nikon a je k dispozici i ke stažení zdarma.

 

EXPEED C2

Původní systém zpracování obrazu EXPEED v sobě obsahoval všechny zkušenosti a technologie vyvinuté za dlouhou historii společnosti Nikon. Nyní, díky nejnovější verzi známého systému Nikon EXPEED C2, se možnosti fotografování dále rozšiřují: zdokonalené nahrávání videosekvencí, vysoká výkonnost při vysoké citlivosti a maximální kvalita obrazu. Systém EXPEED C2 maximalizuje výkonnost snímače k pořízení realistického obrazu plného živých barev, se sníženým šumem a jemnými tonálními přechody s cílem vytvořit vynikající snímky a videosekvence.

 

Nikon my Picturetown

Vlastní fotografie můžete bezpečně a jednoduše zálohovat pomocí portálu my Picturetown (www.mypicturetown.com), on-line služby pro ukládání a sdílení digitálních snímků, kterou vám přináší společnost Nikon. Snadné sdílení vzpomínek zachycených na snímcích s přáteli a uspořádání cenných vzpomínek do on-line sbírek. Získáte 2 GB volného prostoru k uložení tisíců vzpomínek. Pokud potřebujete uložit více snímků, můžete své členství kdykoliv rozšířit na tzv. Zlatý účet.

Více informací o oceněných produktech společnosti Nikon naleznete na stránce www.europe-nikon.com


Související zboží