Právě se nacházíte v - Fotokomora » Černobílé inverzní filmy » FOMAPAN R 100 » FOMAPAN R 100 2x8 MM/10 BM

FOMAPAN R 100 2x8 MM/10 BM

Středně citlivý panchromatický senzibizovaný čb. inverzní film s velmi jemným zrnem, vysokou rozlišovací schopností, obrysovou ostrostí, film je určen pro pořizování kinematografických filmů snímáním filmovou kamerou

Dostupnost zboží: 3 - 5 dní
Výrobce: FOMA     
305 Kč s DPH


Středně citlivý panchromatický senzibizovaný čb. inverzní film s velmi jemným zrnem, vysokou rozlišovací schopností, obrysovou ostrostí, film je určen pro pořizování kinematografických filmů snímáním filmovou kamerou.

FOMAPAN R 100 2x8 MM/10 BM

 


Středně citlivý panchromatický senzibizovaný čb. inverzní film (ISO 100/21°) s velmi jemným zrnem, vysokou rozlišovací schopností, obrysovou ostrostí a vyšší strmostí.Vyznačuje se velmi dobrým rozlišením jemných odstínů šedi v oblastech vysokých světel i v oblastech stínů,spektrální senzibilizace filmu umožňujevěrně převádětbarevné tóny do šedé stupnice a zároveňpři expozici za umělého osvětení garantuje max. využití citlivosti filmu.Film je určen pro pořizování kinematografických filmů snímáním filmovou kamerou nebo získání diapozitivů vytvořených expozicí fotoaparátem.Diapozitivní film je možné použít především k prezentaci formou diaprojekcí,event.k digitálnímu nebo klasickému zpracování.

 

 


Technický list

 Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (FotoFast Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (FotoFast České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč
Česká pošta - dobírkaDobírkou - 2-3 dny dodání129 Kč
Česká pošta - převodemPřevodem - 2-3 dny dodání109 Kč
Osobní odběr Uloženka.cz - hotově139 Kč
Osobní odběr Uloženka.cz - převodem109 Kč
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.