Právě se nacházíte v - Fotoaparáty » Kompakty » Nikon Coolpix S70

Nikon Coolpix S70

Stylový fotoaparát vybavený 3,5" dotykovým monitorem OLED s technologií Clear Color Display, 12,1 milionu pixelů, záznamem videosekvencí ve vysokém rozlišení HD a širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5x zoomem. Přístroj se vyznačuje extrémně plochým tělem s výrazným designem využívajícím dvě různé barvy a struktury povrchu.

Dostupnost zboží: skladem
Výrobce: NIKON     
3 990 Kč s DPH
Nikon Coolpix S70
Výprodej
Nikon Coolpix S70 Nikon Coolpix S70 Nikon Coolpix S70 Nikon Coolpix S70 Nikon Coolpix S70 Nikon Coolpix S70


Stylový fotoaparát vybavený 3,5" dotykovým monitorem OLED s technologií Clear Color Display, 12,1 milionu pixelů, záznamem videosekvencí ve vysokém rozlišení HD a širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5x zoomem. Přístroj se vyznačuje extrémně plochým tělem s výrazným designem využívajícím dvě různé barvy a struktury povrchu.

NIKON Coolpix S70


Stylový fotoaparát s 12,1 milionu pixelů, vysoce kvalitním 3,5" dotykovým monitorem OLED s technologií Clear Color Display, záznamem videosekvencí ve vysokém rozlišení a množstvím automatických funkcí pro snadné dosažení fantastických výsledků. Neuvěřitelně snadno použitelný, rychlý a intuitivní: Jednoduchým dotykem v místě fotografovaného objektu na monitoru provedete expozici snímku a technologie vícenásobného dotyku vám umožní procházet pořízené snímky současným dotykem dvou prstů. Extrémně velký a úžasně brilantní 3,5" monitor OLED zvyšuje komfort při fotografování i přehrávání záznamů, zatímco extrémně ploché tělo nabízí výjimečnou přenosnost. COOLPIX S70 – ideální nástroj pro odhalení magie fotografování pomocí dotykového monitoru.

 

 • Fotoaparát je dostupný ve výrazném designu s dvěma různými povrchy a barvami: černá-černá, resp. červená-tmavě červená.
 • Dotykový monitor OLED s technologií Clear Color Display
 • Výrazný design těla s dvěma povrchy a barevnými odstíny
 • Záznam videosekvencí ve vysokém rozlišení
 • Objektiv NIKKOR s širokoúhlým 5x zoomem

 

Hlavní rysy:

 • Intuitivní dotykové ovládání: Pro zaostření a expozici snímku se stačí jen dotknout požadovaného objektu na monitoru. Multifunkční ovládání dotykem znamená, že můžete pomocí dvou prstů zvětšit nebo zmenšit fotografovaný objekt, přepnout na zobrazení náhledů a rychle procházet mezi uloženými snímky a videosekvencemi. Funkce záznamu rukopisných poznámek a kreseb pro usnadnění osobního přizpůsobení snímků.
 • 3,5" monitor OLED s technologií Clear Color Display: Živá reprodukce barev, vysoký kontrast a brilantní zobrazení s minimem reflexů i za jasného slunečního světla. Monitor je vybaven skleněným krytem jako ochranou před poškrábáním a otisky prstů.
 • Objektiv NIKKOR s širokoúhlým 5x zoomem pro vynikající přesnost, vysoké rozlišení a ostrý obraz. (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti u kinofilmu: 28 – 140 mm.)
 • Výrazný design: Extrémně ploché tělo v designu s dvěma různými povrchy a barvami.
 • 5 systémů pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačujících výskyt rozmazaných snímků s využitím pěti různých technologií. Hybridní redukce vibrací (optická a elektronická) s kombinovaným účinkem pro snížení účinků chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 6400*) pro snížení rizika rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu pro kompenzaci účinků pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce volby nejlepšího snímku (BSS) pro automatický výběr nejostřejšího snímku ze série až 10 pořízených snímků.
 • Záznam ozvučených videosekvencí ve vysokém rozlišení (HD): Zachycení všech akcí bleskurychlou frekvencí 30 obr./s.
 • 12,1 milionu pixelů pro výjimečně detailní snímky, tvorbu tvůrčích výřezů a produkci úchvatně ostrých velkoformátových výtisků.
 • Inteligentní portrétní systém: Pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Samospoušť detekující úsměv pro pořízení snímků v okamžiku detekování úsměvu fotografované osoby. Varovná indikace mrknutí informující o detekování zavřených očí fotografované osoby. Kontrola mrknutí pro pořízení dvou snímků a uložení snímku, na kterém má fotografovaná osoba otevřené oči. Funkce Změkčení pleti upravující nerovnoměrné odstíny pleti v obličeji fotografovaného objektu pro příznivější vzhled pleti.
 • AF systém se sledováním objektu pro perfektní zaostření zvoleného objektu, a to i v případě pohybujících se objektů.
 • Automatická volba motivových programů pro výběr optimálního motivového programu při fotografování běžných motivů.
 • Vynikající barevné podání: Technologie automatického vyvážení bílé barvy převzatá z vítězných digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, produkující snímky s přirozenými odstíny pleti a věrnými barvami.
 • Režim Makro pro možnost fotografování již ze vzdálenosti 3 cm a brilantní zachycení drobných detailů.
 • Pokročilá funkce Face Priority AF a Redukce červených očí ve fotoaparátu pro rychlé detekování a zaostření až 12 obličejů osob v záběru a korekci nesprávného zbarvení očí v důsledku použití blesku při expozici.
 • Možnost nabíjení pomocí rozhraní USB: Fotoaparát lze nabíjet pomocí počítače a dodávaného kabelu USB.

 


Poznámky:

* Citlivosti ISO 3200 a ISO 6400 jsou k dispozici pouze v kombinaci s velikostí obrazu 3M (2048 x 1536) nebo menší.Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč
Česká pošta - dobírkaDobírkou - 2-3 dny dodání129 Kč
Česká pošta - převodemPřevodem - 2-3 dny dodání109 Kč
Osobní odběr Uloženka.cz - hotově139 Kč
Osobní převzetí (Partnerská prodejna FotoFast Písek) - hotověPartnerská prodejna Kodak Písek0 Kč
Osobní převzetí (Partnerská prodejna Kodak Tábor) - hotověPartnerská prodejna Kodak Tábor0 Kč
Osobní odběr Uloženka.cz - převodem109 Kč
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.