Právě se nacházíte v - Fotoaparáty » Kompakty s výměnným objektivem » Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM

Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM

Nikon 1 V3 predstavuje vynikajúcu možnosť prechodu na vyššiu triedu fotoaparátov alebo vynikajúci druhý fotoaparát. Veľký 18,4-megapixelový snímač CMOS s citlivosťou ISO 160 – 12 800 zaručuje výsledky s fantastickými detailmi a nový obrazový procesor EXPEED 4A zvyšuje celkový výkon a je hnacou silou rýchlosti fotoaparátu a bohatého dynamického rozsahu, ktoré prekonávajú celú triedu.

Dostupnost zboží: na dotaz
Výrobce: NIKON     
21 490 Kč s DPH
Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM
Doprava zdarma

Novinka

Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM
Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM
Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM Nikon 1 V3 tělo + 10-30 VR PD-ZOOM


ParametrPopis
Rozlišení 18.4 Megapixel Megapixel
Citlivost 200 ISO - 12800 ISO ISO
Rychlost závěrky 999 s - 1/4000 s
Velikost LCD 3 palců palců (7.62 cm)
České menu ano
Blesk ano
Video ano
Expoziční režimy A, Auto, M, P, S
Typ paměťové karty CF, M2, MS, SD, SDHC, SDXC, microSD, xD
Rozlišení videa FullHD (1080p), HD (720p), Jiné, VGA (640x480)
Napájení Akumulátor
Formát záznamu JPEG, RAW, TIFF
Druh snímače CMOS

Nikon 1 V3 predstavuje vynikajúcu možnosť prechodu na vyššiu triedu fotoaparátov alebo vynikajúci druhý fotoaparát. Veľký 18,4-megapixelový snímač CMOS s citlivosťou ISO 160 – 12 800 zaručuje výsledky s fantastickými detailmi a nový obrazový procesor EXPEED 4A zvyšuje celkový výkon a je hnacou silou rýchlosti fotoaparátu a bohatého dynamického rozsahu, ktoré prekonávajú celú triedu.

NIKON 1 V3 + 10-30 VR PD-ZOOM

 


Zachyťte každou akci s fotoaparátem Nikon 1 V3. Tento snadno přenosný systémový fotoaparát nabízí špičkovou rychlost a profesionální výkonnost.

Převratný systém hybridního automatického zaostřování Nikon zachytí ve zlomcích sekund s naprostou přesností každou akci a obrazový snímač CMOS s 18,4 milionu pixelů a rozsahem citlivostí ISO 160–12 800 zaručí získání krásných snímků RAW a HD videosekvencí s vysokou úrovní detailů v libovolném osvětlení. Výklopný vysoce citlivý dotykový monitor umožňuje ovládání důležitých funkcí pro fotografování a objektivy řady 1 NIKKOR poskytují tvůrčí náskok před konkurencí. Inteligentní ergonomie fotoaparátů Nikon 1 a všestranné systémové příslušenství přináší na dosah ovládání na úrovni digitálních jednookých zrcadlovek.

Nyní již nemusíte snít o perfektním náročnějším nebo druhém fotoaparátu. Je ve vašich rukou.

 

Hlavní rysy:

Bezkonkurenční rychlost

Bezkonkurenční rychlost

Zachyťte každou akci pomocí hybridního automatického zaostřování využívajícího 171 zaostřovacích polí. Dosáhněte načasování na zlomky sekund fotografováním snímací frekvencí až 20 obr./s s využitím kontinuálního zaostřování.

Citlivý obrazový snímač s 18,4 milionu pixelů

Velký obrazový snímač CMOS formátu CX systému Nikon 1 poskytuje i za nízké hladiny osvětlení vynikající úroveň detailů. Nabízí účinný rozsah citlivostí ISO 160–12 800.

Citlivý obrazový snímač s 18,4 milionu pixelů
Přenosnost systému Nikon 1

Přenosnost systému Nikon 1

Užívejte si bleskurychlé profesionální ovládání v každé situaci. Naše malé, rychlé a odolné fotoaparáty systému Nikon 1 zaručují v kombinaci se špičkovými objektivy 1 NIKKOR maximální všestrannost.

Výklopný monitor s dotykovým ovládáním

Klepnutím na citlivou dotykovou obrazovku monitoru zaostříte, exponujete a upravíte klíčová nastavení. Monitor lze vyklopit nahoru nebo dolů pro fotografování z tvůrčích pozic.

Výklopný monitor s dotykovým ovládáním
Rozšiřitelný systém

Rozšiřitelný systém

Rozšiřte svůj systém pomocí volitelného příslušenství Nikon 1 zahrnujícího pevný grip a elektronický hledáček. Použijte objektivy NIKKOR pro digitální jednooké zrcadlovky za pomoci adaptéru bajonetu FT1.

Skvělé kinematografické zážitky

EXPEED 4A

Připojení, sdílení, tvorba

Skvělé kinematografické zážitky EXPEED 4A Připojení, sdílení, tvorba
Na videosekvence z fotoaparátů Nikon 1 je radost se dívat. Snímejte s využitím přesného sledování objektu díky převratnému hybridnímu systému automatického zaostřování Nikon, ovládejte dramatičnost záběrů pomocí unikátních kreativních režimů a pořizujte statické snímky v plném rozlišení během filmování. Zachyťte brilantní snímky s nízkou úrovní šumu pomocí osvědčeného systému zpracování obrazu Nikon. Dva výkonné obvody poskytují fotoaparátu bezkonkurenční rychlost a bohatý dynamický rozsah. Vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje větší míru využití snímků prostřednictvím chytrých zařízení.¹ S chytrým zařízením můžete rychle a snadno sdílet vysoce kvalitní snímky z fotoaparátu Nikon 1 nebo můžete vstoupit do světa kreativních fotografických aplikací.

 

Vynikající kvalita obrazu: velký obrazový snímač CMOS fotoaparátu Nikon 1 V3 s 18,4 milionu pixelů produkuje výjimečně detailní snímky a HD videosekvence. Tento citlivý obrazový snímač formátu CX s konstrukcí bez optického antialiasingového filtru maximálně využívá každý pixel pro ostré zachycení i těch nejjemnějších struktur a získání snímků s vysokou brilancí a ostrostí.

Široký rozsah citlivostí ISO: fotoaparát V3 s rozsahem citlivostí ISO 160–12 800 poskytuje skvělé snímky za nízké hladiny osvětlení. Automatická regulace citlivosti ISO v rozmezí 160–6400 umožňuje fotoaparátu nastavit optimální citlivost, kterou lze dále zvýšit až na hodnotu ISO 12 800 pro fotografování bez blesku za nízké hladiny osvětlení. Dvě sofistikovaná nastavení redukce šumu potlačují šum při fotografování s citlivostí ISO 6400 a 12 800.

Systém zpracování obrazu EXPEED 4A:prvotřídní systém zpracování obrazu Nikon, který zaručuje rychlé pořizování vynikajících snímků a HD videosekvencí. Systém EXPEED 4A využívá dva výkonné obvody pro dosažení vynikající redukce šumu, vysoké ostrosti obrazu a bohaté gradace snímků. Snadno zvládá tvůrčí režimy vyžadující vysoký výkon zpracování dat, vysoké hodnoty ISO i rychlý zápis dat.

Ovládání na profesionální úrovni:ergonomie fotoaparátu Nikon 1 V3 umožňuje jemně vyvažovat nastavení a tvořit, aniž by bylo nutné spustit oči z fotografovaného objektu. Hlavní a pomocný příkazový volič, programovatelná funkční tlačítka a expoziční režimy PSAM poskytují přístup k vysoce kvalitním funkcím. Odolné tělo fotoaparátu obsahuje ideálně tvarovaný grip, který se rozkládá od přední až po zadní část přístroje a nabízí potřebnou stabilitu při použití velkých objektivů.

Dotykové ovládání: 7,5cm (3“) monitor LCD s rychlou odezvou a 1 037 000 pixely umožňuje bezproblémové ovládání fotoaparátu i ve vyklopené poloze. Jednoduchým klepnutím lze zaostřit a exponovat, provádět intuitivní úpravy nastavení fotoaparátu či zobrazovat účinky kreativních funkcí. Dotykové ovládání lze rovněž zakázat. Čtyři tlačítka na monitoru nabízejí rychlý přístup ke zobrazení klíčových nastavení a k menu fotoaparátu.

Volitelný elektronický hledáček:snímatelný elektronický hledáček Nikon 1 DF-N1000 zaručuje, že vám fotografovaný objekt nikdy nezmizí ze záběru. Tento elektronický hledáček s 2 359 000 pixely nabízí vysoký kontrast, vysoké rozlišení, zobrazení důležitých provozních informací a možnost zvětšení obrazu fotografovaných objektů pro přesné manuální zaostřování. Zobrazení téměř 100 % obrazového pole umožňuje absolutně přesnou kompozici snímků.

Volitelný grip: odolný funkční grip Nikon GR-N1010 zvyšuje stabilitu fotoaparátu pro jisté fotografování teleobjektivy. Můžete pořizovat přesně komponované akční snímky dlouhými teleobjektivy a zachovat si ovládání důležitých funkcí: ovládací prvky gripu jsou umístěny šikmo pro komfortní přístup k tlačítku spouště a grip obsahuje rovněž doplňkové funkční tlačítko a pomocný příkazový volič.

Pokročilý hybridní AF: pokročilý hybridní systém automatického zaostřování fotoaparátů Nikon 1 využívá 171 zaostřovacích polí pro rychlé zachycení objektu. Systém je schopen bez zpoždění přepínat mezi 105 zaostřovacími poli s podporou fázové detekce pro přesné zaostření rychle se pohybujících objektů a mezi automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu, které sahá až do krajů obrazu a umožňuje zaostřit objekty na okrajích obrazového pole.

Bleskurychlá snímací frekvence:fotoaparát V3 s frekvencí sériového snímání pro snímky RAW přesahující možnosti digitálních jednookých zrcadlovek nezmešká žádnou příležitost k pořízení snímku. Fotoaparát pořídí v jediné sérii 40 snímků snímací frekvencí až 60 obr./s při pevném zaostření před expozicí prvního snímku série, resp. snímací frekvencí až 20 obr./s při použití kontinuálního zaostřování. Odhalí tak všechny krásy okamžiků skryté ve zlomcích sekund.

Spolehlivý mechanismus závěrky:fotoaparát V3 je vybaven mechanickou a elektronickou závěrkou, které poskytují spolehlivý výkon snímek za snímkem. Mechanická závěrka je testovaná na 100 000 pracovních cyklů a pro extrémně krátké časy používá fotoaparát elektronickou závěrku.

Virtuální horizont: umožňuje vyrovnat fotoaparát vůči horizontu a zamezit tak nakloněným vodorovným a svislým liniím a zkreslení obrazu. Do obrazu na monitoru LCD fotoaparátu je prolnuta grafika, která zobrazuje orientaci fotoaparátu vzhledem k horizontu. Prostřednictvím monitoru LCD nebo externího hledáčku tak lze kontrolovat polohu fotoaparátu vůči horizontu (boční náklon fotoaparátu) a jeho náklon směrem nahoru a dolů.

Indikace nejvyšších jasů: zamezuje ztrátě kresby ve světlech v důsledku přeexpozice. Tato funkce způsobuje černé blikání míst s nejvyšším jasem na snímcích na monitoru LCD během přehrávání a varuje tak před možnými problémy s expozicí.

Videosekvence v profesionální kvalitě:fotoaparát Nikon 1 je váš ideální partner pro videosekvence – od Full HD videosekvencí až po barevné cestopisy. Pro okamžité zahájení záznamu stačí jen stisknout tlačítko; k dispozici je rovněž manuální nastavení parametrů záznamu. Prostřednictvím režimu Zpomalený záznam, který zaznamená tři sekundy dlouhou HD videosekvenci frekvencí 120 obr./s a tuto následně přehrává po dobu 12 sekund, znovu prožijete každý okamžik. Elektronická redukce vibrací (E-VR) zaručuje vysokou ostrost videosekvencí i při použití dlouhých ohniskových vzdáleností objektivu.²

Fotografování během záznamu videosekvencí: proč volit mezi pořízením videosekvencí nebo statických snímků, když můžete mít obojí současně? S fotoaparáty Nikon 1 můžete pořizovat jednoduchým stisknutím tlačítka spouště statické snímky ve vysokém rozlišení i během filmování nebo můžete použít novou funkci Automatické pořizování snímků, která provádí analýzu každého záběru a při dosažení optimálních podmínek provede automatickou expozici snímku.

Kreativní režimy videosekvencí: funkce Zrychlený záznam, Trhaný obraz a 4s videosekvence ve vás probudí opravdového kameramana. Pomocí funkce Zrychlený záznam dodáte energii pouličním scénám, funkce Trhaný obraz propůjčí záznamům vzhled stop-motion animací a funkce 4s videosekvence zvýší expresivitu záznamů (až osm těchto klipů lze spojit do jediné videosekvence).

Zachycení nejlepšího okamžiku: s fotoaparáty Nikon 1 získáte za pomoci funkcí Aktivní výběr, Inteligentní výběr snímku a Zpomalené zobrazení vždy ty nejlepší snímky. Funkce Aktivní výběr pořídí za méně než jednu sekundu až 40 snímků v plném rozlišení a z těchto snímků umožní vybrat jeden, který se uloží; Inteligentní výběr snímku doporučí technicky perfektní snímky; Zpomalené zobrazení umožní vybrat a uložit snímek s nejlepší kompozicí ze série pořizovaných snímků.

Pohyblivé momentky: dodávají pohyb každodenním snímkům a zachycují více z každého okamžiku. Za pomoci unikátní funkce pohyblivých momentek Nikon vytváří fotoaparát „živoucí snímky“, které lze snadno sdílet a které začínají 4s videoklipem a končí perfektně zaostřeným statickým snímkem.

Živé nastavení: rychlý a snadný způsob vylepšení snímků ještě před jejich pořízením. Pro jemné doladění jasu, hloubky ostrosti a kontrastu stačí jen upravovat nastavení ovládacích sloupců zobrazovaných vedle obrazu aktuálního záběru objektivu na monitoru. Účinky prováděných změn lze pozorovat na monitoru LCD nebo ve snímatelném elektronickém hledáčku: uvidíte přesně takový obraz, jaký zachytíte při stisknutí tlačítka spouště na snímku.

Kreativní režim: pomocí efektů Nikon 1 přidáte snímkům tvůrčí náboj. Pomocí funkce Vysoký dynamický rozsah zvýšíte úroveň zaznamenaných detailů u vysoce kontrastních motivů, resp. vylepšíte snímky ještě před jejich pořízením aplikací uměleckých filtrů, jako jsou Efekt miniatury, Efekt dětského fotoaparátu a Cross proces.

Kreativní paleta: umožňuje aplikovat umělecké filtry ve studiové kvalitě ještě před pořízením snímků. Kreativní paleta upravuje jas, sytost barev a vyvážení bílé barvy pro dosažení různých účinků: stačí jen posouvat prstem okolo kroužku na dotykové obrazovce nebo otáčet multifunkčním voličem a obraz na monitoru se odpovídajícím způsobem mění. Pořídit snímek tak můžete přesně v okamžiku, kdy dosáhnete požadovaného vzhledu.

Vestavěný blesk: pomocí vestavěného blesku přidáte doplňkové osvětlení do pořizovaných snímků. Pro získání profesionálnějšího osvětlení můžete použít volitelný blesk SB-N7, kompaktní a výkonný blesk, který je vynikajícím nástrojem pro více tvůrčí práci se světlem.

Připojení Wi-Fi: funkce Wi-Fi fotoaparátu Nikon 1 V3 umožňuje snadné připojení, sdílení a tvorbu. Snímky lze ukládat do chytrého zařízení, lze přistupovat ke kreativním fotografickým aplikacím nebo lze odesílat vysoce kvalitní snímky přímo z fotoaparátu do chytrého telefonu nebo tabletu pro okamžité sdílení.¹

Dálkové fotografování: připojte chytré zařízení a rozšiřte své fotografické možnosti. Za pomoci připojeného chytrého zařízení pro vzdálené spouštění závěrky fotoaparátu můžete pořizovat vynikající autoportréty nebo snímky zvířat v přírodě. Díky kontrole obrazu na velkém monitoru tabletu dosáhnete perfektních kompozic.

Objektivy 1 NIKKOR: řada objektivů 1 NIKKOR nabízí vynikající výběr snadno přenosných výměnných objektivů. Pomocí superteleobjektivu 1 NIKKOR VR 70–300 mm f/4,5–5,6 zachytíte vzdálené akce. A s objektivem 1 NIKKOR 32 mm s pevnou ohniskovou vzdáleností dosáhnete vynikající reprodukce neostrých míst obrazu (bokeh). Objektiv 1 NIKKOR 6,7–13 mm vám nabídne širokoúhlé záběry a pomocí objektivu 1 NIKKOR s 10násobným zoomem s motorickým nastavením pořídíte skvělé videosekvence.

 


Poznámky:

¹ Chcete-li použít vestavěné připojení Wi-Fi, stáhněte si do svého chytrého telefonu nebo tabletu aplikaci Wireless Mobile Utility. Aplikace je kompatibilní s chytrými zařízeními s operačními systémy iOS™ a Android™ a lze ji zdarma stáhnout ze serverů Google Play™ a Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube a další značky jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

² Elektronická redukce vibrací (E-VR) umožňuje dosáhnout nerozmazané stopáže HD videosekvencí pořízených při nastavení 1080/30p nebo 720/30p.Skrýt tabulkuZobrazit tabulkuTabulka poštovného

Způsob dopravyPopisCena
Osobní převzetí (FotoFast Tábor) - hotově0 Kč
Osobní převzetí (FotoFast České Budějovice) - hotově0 Kč
PPL - dobírkaDobírkou - 1-2 dny dodání129 Kč
PPL - převodemPřevodem - 1-2 dny dodání109 Kč
Česká pošta - dobírkaDobírkou - 2-3 dny dodání129 Kč
Česká pošta - převodemPřevodem - 2-3 dny dodání109 Kč
Osobní odběr Uloženka.cz - hotově139 Kč
Osobní odběr Uloženka.cz - převodem109 Kč
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.